Lego od lat daje dowody na to, że ich klocki są uniwersalne pod każdym względem. Zestawy są kompatybilne ze sobą, poszczególne elementy można dowolnie ze sobą łączyć i tworzyć kolejne, wyjątkowe dzieła.

Seria LEGO DOTS najpopularniejsze pokazuje, że klocki to nie tylko budowanie, ale też ozdabianie i wyrażanie siebie.

Najbardziej wyjątkowe pojemniki i ramki

Dzięki Lego Dots możesz stworzyć pojemniki, pudełka czy przyborniki na szkolne akcesoria, a później ozdobić je dołączonymi do zestawu dziesiątkami małych klocków. 

Pozostałe klocki koniecznie zostaw na później. W każdej chwili możesz zmienić wzory na swoim gadżecie i dopasować je do pogody, nastroju, pory dnia, czego tylko chcesz!

Podobna sytuacja jest z ramkami na zdjęcia. Mają różne rozmiary i mogą być nawet w kształcie lodów. Do nich tez dołączone są dziesiątki, jeśli nie setki małych, kolorowych elementów, które możesz dowolnie umieścić na ściankach, dzięki czemu będą jedyne w swoim rodzaju.

Ozdoby z klocków? Z Lego Dots to możliwe

Czapka, bluza, torba lub plecak z polem do ozdabiania według własnego pomysłu? Lego Dots to umożliwia. Wystarczy kupić zestaw z naszywką – plastikowa podkładka ma na brzegach dziurki, dzięki czemu można ją naszyć na dowolnym materiale, a później ozdabiać dołączonymi elementami w różnych kształtach i kolorach.

Podobnie możesz ozdobić ulubiony zeszyt lub pamiętnik, ale wtedy wybierz zestaw z naklejką. Oderwij warstwę ochronną od płytki i naklej ją na okładce, a następnie umieść na niej wymyślony wzór, literkę czy obrazek. Twoja kreatywność jeszcze Cię zdziwi.

Seria Lego Dots to też zestawy z bransoletkami i zawieszkami, które każdego dnia mogą wyglądać inaczej. Możesz też stworzyć najbardziej wyjątkową ozdobę i podarować ją komuś bliskiemu.

Jeśli zabraknie Ci elementów lub chciałbyś mieć jeszcze więcej możliwości dodając do kolekcji klocki z nadrukami lub zawieszkami (tak, w Lego Dots są nawet takie), to dokup same dodatki i ciesz się nowymi wzorami.

Wyraź siebie i rozwijaj kreatywność. Pokazuj światu, jaką jesteś wyjątkową osobą!